Zaawansowane kursy nurkowania

zaawansowane kursy nurkowania

Advanced Open Water Diver / Advanced Adventurer

Kurs przeznaczony jest dla nurków z certyfikatem PADI OWD lub SSI OWD, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć limity. Advanced Open Water Diver to pięć nurkowań ze specjalizacji. Zwiększ swój limit głębokości do 30 m, naucz się nawigować z kompasem, opanuj perfekcyjnie pływalność, zbadaj zakamarki podwodnych wraków albo odkryj na nowo podwodny świat podczas nurkowań nocnych. To tylko kilka propozycji spośród fascynujących specjalizacji.

Rescue Diver/React Right

Kurs Rescue Diver PADI/React Right SSI jest przeznaczony dla nurków, którzy mają już pewne doświadczenie nurkowe i chcą powiększyć swoje umiejętności przewidywania, rozwiązywania i radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych. Uczy oceniać różne sytuacje nurkowe, radzić sobie w typowych sytuacjach jak i pomagać innym, mniej doświadczonym nurkom. Najbardziej polecany kurs nurkowy.


Dive Master

Divemaster to pierwszy stopień profesjonalny w systemie PADI. Pozytywne ukończenie szkolenia daje rangę certyfikowanego asystenta instruktora. Jest to osoba, która wspiera instruktora podczas kursów nurkowania, samodzielnie prowadzi niektóre kursy oraz nurkuje jako przewodnik.