Wyprawy nurkowe dalekie i bliskie z Dive Factory

Poniżej przedstawiamy aktualne wyprawy nurkowe

Wyprawy nurkowe to nieodzowny element poznawania podwodnego świata ale również możliwość zwiedzania odległych i ciekawych miejsc w dobrym towarzystwie Wyjazdy nurkowe mogą przybierać różną formę. Od pobytów stacjonarnych w hotelu po safari nurkowe, gdzie przez cały tydzień mieszkamy na łodzi safariowej o standardzie hotelu. Łódź safari z dwu osobowymi kajutami wyposażonymi w klimatyzację, lodówki i łazienki jest pozbawiona uciążliwości wielkiego resortu – zgiełku, konieczności transferów do miejsc nurkowych, setek turystów nastawionych głównie na ofertę hotelowego baru. Łódka, a właściwie jacht motorowy jest bardzo przestronna i przeważnie wygląda tak: długość ok. 40 metrów, 4 pokłady – idąc od dołu: kajuty, następnie pokład nurkowy plus jadalnia i górne kajuty, kolejny pokład to salon z pokładem wypoczynkowym i wreszcie pokład słoneczny.


Chorwacja, Wyspa VIS 14 – 21.09.2024

Nurkowanie na wyspie Vis w Chorwacji to niezapomniane przeżycie, oferujące eksplorację fascynujących podwodnych jaskiń i wraków. Wyspa słynie z krystalicznie czystej wody, która zapewnia doskonałą widoczność i możliwość podziwiania bogatego życia morskiego. Dla nurków o różnym stopniu zaawansowania dostępne są różnorodne lokalizacje, od płytkich raf koralowych po głębsze i bardziej wymagające miejsca nurkowe.

wyspa vis

safari wrakowe

Safari Morze Czerwone – TOP Północy + Wyspa Tiran

14 – 21.11.2024

Dive Factory zaprasza na safari po Morzu Czerwonym na trasie TOP Północy i Wyspa Tiran!

Trasa została stworzona nie tylko dla entuzjastów nurkowań wrakowych, ale też dla miłośników pięknych raf Morza Czerwonego, których na naszej drodze nie zabraknie.


Wyprawa nurkowa Meksyk – Jukatan styczeń 2025

Wyprawa nurkowa do krainy Majów!

Półwysep Jukatan to przede wszystkim nurkowanie w ukrytych w dżungli cenotach i wielkie piramidy pozostałe po cywilizacji Majów.

A może widowiskowe nurkowanie z Bull Shark`s? To wszystko będzie można zobaczyć na naszej wyprawie do Meksyku.

wyprawy nurkowe

malediwy

Malediwy – dalekie południe, safari nurkowe 01 – 08.03.2025

Safari nurkowe na Malediwach – dalekie południe!

Safari na Malediwach to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala odkrywać piękno podwodnego świata na rafach koralowych. W trakcie safari można spotkać różnorodne gatunki morskich stworzeń, takie jak manty, rekiny wielorybie i kolorowe ryby tropikalne. Poza nurkowaniem, turyści mogą cieszyć się malowniczymi krajobrazami, krystalicznie czystą wodą i białymi, piaszczystymi plażami.