Wyprawy nurkowe dalekie i bliskie z Dive Factory

Poniżej przedstawiamy aktualne wyprawy nurkowe

Wyprawy nurkowe to nieodzowny element poznawania podwodnego świata ale również możliwość zwiedzania odległych i ciekawych miejsc w dobrym towarzystwie Wyjazdy nurkowe mogą przybierać różną formę. Od pobytów stacjonarnych w hotelu po safari nurkowe, gdzie przez cały tydzień mieszkamy na łodzi safariowej o standardzie hotelu. Łódź safari z dwu osobowymi kajutami wyposażonymi w klimatyzację, lodówki i łazienki jest pozbawiona uciążliwości wielkiego resortu – zgiełku, konieczności transferów do miejsc nurkowych, setek turystów nastawionych głównie na ofertę hotelowego baru. Łódka, a właściwie jacht motorowy jest bardzo przestronna i przeważnie wygląda tak: długość ok. 40 metrów, 4 pokłady – idąc od dołu: kajuty, następnie pokład nurkowy plus jadalnia i górne kajuty, kolejny pokład to salon z pokładem wypoczynkowym i wreszcie pokład słoneczny.

Safari wrakowe – północ Morza Czerwonego 05 – 12.10.2023

Dive Factory zaprasza na wspaniałe safari wrakowe. W programie najważniejsze wraki północnej części morza Czerwonego.

Odwiedzimy Stalową Rafę z imponującymi wrakami: Ghiannis D, Chrisoula i Carnatik. Nie może rónież zabraknąć najbardziej spektakularnego wraku SS Thistlegorm, na którym zanurkujemy również nocą!!!

safari wrakowe

Malta – 15 -19.11.2023

Dive Factory zaprasza na „szybki wypad” na słoneczną Maltę. W planie słońce, 6 nurkowań i świetne towarzystwo.


Wyprawa nurkowa Meksyk – Jukatan 14 – 24 stycznia 2024

Wyprawa nurkowa do krainy Majów!

Półwysep Jukatan to przede wszystkim nurkowanie w ukrytych w dżungli cenotach i wielkie piramidy pozostałe po cywilizacji Majów.

A może widowiskowe nurkowanie z Bull Shark`s? To wszystko będzie można zobaczyć na naszej wyprawie do Meksyku.

wyprawy nurkowe

eilat izrael nurkowanie

Eilat – Izrael listopad 2023

Słońce, plaża, ciepła woda oraz wraki. Zapraszamy na krótki wyjazd do Izraela. Eilat leżący nad zatoką Akaba, to idealne miejsce na krótki nurkowy wypad. W planie mamy 6 nurkowań bez pośpiechu i w świetnym towarzystwie.