Wyprawy nurkowe dalekie i bliskie z Dive Factory

Poniżej przedstawiamy aktualne wyprawy nurkowe

Wyprawy nurkowe to nieodzowny element poznawania podwodnego świata ale również możliwość zwiedzania odległych i ciekawych miejsc w dobrym towarzystwie Wyjazdy nurkowe mogą przybierać różną formę. Od pobytów stacjonarnych w hotelu po safari nurkowe, gdzie przez cały tydzień mieszkamy na łodzi safariowej o standardzie hotelu. Łódź safari z dwu osobowymi kajutami wyposażonymi w klimatyzację, lodówki i łazienki jest pozbawiona uciążliwości wielkiego resortu – zgiełku, konieczności transferów do miejsc nurkowych, setek turystów nastawionych głównie na ofertę hotelowego baru. Łódka, a właściwie jacht motorowy jest bardzo przestronna i przeważnie wygląda tak: długość ok. 40 metrów, 4 pokłady – idąc od dołu: kajuty, następnie pokład nurkowy plus jadalnia i górne kajuty, kolejny pokład to salon z pokładem wypoczynkowym i wreszcie pokład słoneczny.

wyprawy nurkowe

Wyprawa nurkowa Meksyk – Jukatan 15 – 25.01.2023

Wyprawa nurkowa do krainy Majów!

Półwysep Jukatan to przede wszystkim nurkowanie w ukrytych w dżungli cenotach i wielkie piramidy pozostałe po cywilizacji Majów.

A może widowiskowe nurkowanie z Bull Shark`s? To wszystko będzie można zobaczyć na naszej wyprawie do Meksyku.

Safari nurkowe po Morzu Czerwonym Złoty Trójkąt 13 – 20.10.2022

Tym razem nasze jesienne safari nurkowe po Morzu Czerwonym będzie na trasie Złoty Trójkąt. Trzy wspaniałe i bardzo popularne rafy: Wyspy Braci, Dedalus i Elphinstone.

Malta – Gozo 27 – 30 maja 2022

Dive Factory zaprasza na „szybki wypad” na słoneczną wyspę Gozo. W planie słońce, 6 nurkowań i świetne towarzystwo.