Wyprawy nurkowe dalekie i bliskie z Dive Factory

Poniżej przedstawiamy aktualne wyprawy nurkowe

Wyprawy nurkowe to nieodzowny element poznawania podwodnego świata ale również możliwość zwiedzania odległych i ciekawych miejsc w dobrym towarzystwie Wyjazdy nurkowe mogą przybierać różną formę. Od pobytów stacjonarnych w hotelu po safari nurkowe, gdzie przez cały tydzień mieszkamy na łodzi safariowej o standardzie hotelu. Łódź safari z dwu osobowymi kajutami wyposażonymi w klimatyzację, lodówki i łazienki jest pozbawiona uciążliwości wielkiego resortu – zgiełku, konieczności transferów do miejsc nurkowych, setek turystów nastawionych głównie na ofertę hotelowego baru. Łódka, a właściwie jacht motorowy jest bardzo przestronna i przeważnie wygląda tak: długość ok. 40 metrów, 4 pokłady – idąc od dołu: kajuty, następnie pokład nurkowy plus jadalnia i górne kajuty, kolejny pokład to salon z pokładem wypoczynkowym i wreszcie pokład słoneczny.

Safari dalekie południe Morza Czerwonego – St. John`s 01 – 08.06.2024

Dive Factory zaprasza na wspaniałe safari po Morzu Czerwonym.

Tym razem wybierzemy się na dalekie południe morza czerwonego na rafy St. John`s!!! Ciepła woda, piękne rafy i baaardzo dużo kolorowych rybek.

safari wrakowe

Malta – czerwiec 2024

Dive Factory zaprasza na „szybki wypad” na słoneczną Maltę. W planie słońce, 6 nurkowań i świetne towarzystwo.


Safari Morze Czerwone – TOP Południa 14 – 21.11.2024

Dive Factory zaprasza na safari po Morzu Czerwonym na trasie TOP Południa!

Ta wyjątkowa trasa to możliwość zanurkowania na terenie malowniczych Parków Morskich (Marine Parks) oraz w północnych rejonach raf Świętego Jana (St. John’s) i Fury Shoal.

safari wrakowe

wyprawy nurkowe

Wyprawa nurkowa Meksyk – Jukatan styczeń 2025

Wyprawa nurkowa do krainy Majów!

Półwysep Jukatan to przede wszystkim nurkowanie w ukrytych w dżungli cenotach i wielkie piramidy pozostałe po cywilizacji Majów.

A może widowiskowe nurkowanie z Bull Shark`s? To wszystko będzie można zobaczyć na naszej wyprawie do Meksyku.