Nurkowanie z Dive Factory

Zapraszamy na wspólne nurkowanie z Dive Factory

Nurkowanie turystyczne

W każdą sobotę i niedzielę organizujemy na Zakrzówku w Krakowie lub na „Koparkach” w Jaworznie nurkowanie turystyczne. Nieważne czy jesteś początkującym czy doświadczonym płetwonurkiem, nurkujesz w mokrym albo suchym skafandrze. Nurkowania organizujemy pod kątem doświadczenia i umiejętności uczestników.

Nie masz sprzętu? Dla nas to żaden problem, mamy wszystko czego potrzebujesz!

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie certyfikatu nurkowego uznanej federacji nurkowej oraz nie dłuższa niż 6 miesięcy przerwa od ostatniego nurkowania.

Nurkowe warsztaty basenowe

Zapraszamy wszystkich nurkujących na warsztaty basenowe.

Robicie zimową przerwę w nurkowaniu? Dawno nie byliście pod wodą? Chcecie przetestować nowy sprzęt? A może po prostu macie ochotę poćwiczyć w dobrym towarzystwie?

W takim razie zapraszamy na basen w Krakowie. Na zajęciach szlifujemy nasze umiejętności i poznajemy nowe. Trenujemy nurkowanie w nowych konfiguracjach i testujemy sprzęt.
Zajęcia prowadzą Paweł Łyszczek i Andrzej Doliński.

Nurkowanie dla dzieci

Dla wszystkich posiadających certyfikat nurkowy organizujemy nurkowania turystyczne na Koparkach w Jaworznie oraz Zakrzówku. Nurkujemy w każdy weekend sezonu letniego.

Nurkowania prowadzone są przez profesjonalnych przewodników. Własny sprzęt nie jest wymagany. W naszym centrum nurkowym posiadamy sprzęt nurkowy do wypożyczenia przeznaczony specjalnie dla dzieci i młodzieży.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie certyfikatu nurkowego uznanej federacji nurkowej oraz nie dłuższa niż 6 miesięcy przerwa od ostatniego nurkowania.

Dołącz do nas na MySSI już teraz !!!!

Utwórz swój profil użytkownika i uzyskaj bezpłatny dostęp do programów takich jak: Snorkeling, Try Freediving, Try Mermaid, Try Scuba oraz Blue Oceans….

To Twoja szansa na poznanie różnych części podwodnego świata.