Podstawowe kursy nurkowania Try Diving oraz OWD

Podstawowe kursy nurkowania dostępne w Dive Factory

Try Diving

Kurs nurkowy Try Diving jest wprowadzeniem dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały i nie chcą jeszcze brać udziału w kursie OWD. Szkolenie Try Diving odbywa się na basenie lub na wodach otwartych np. w Krakowie na Zakrzówku lub w Jaworznie na Koparkach. Kurs początkowy Try Diving składa się z części teoretycznej, na której uczestnicy poznają zasady bezpieczeństwa i działania sprzętu oraz części praktycznej, podczas której uczą się podstawowych umiejętności nurkowych.

podstawowe kursy nurkowania

Kurs Open Water Diver – OWD

Kurs nurkowy Open Water Diver to pierwszy krok w podwodnej edukacji i poznawaniu zupełnie nowego wodnego świata. Szkolenie składa się z wykładów, zajęć basenowych i nurkowań na wodach otwartych. Kursanci otrzymują w cenie kursu materiały szkoleniowe oraz cały kompletny sprzęt potrzebny do nurkowania. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat nurka Open Water Diver uprawniający do nurkowania do głębokości max. 18 metrów lub Junior Open Water Diver (dla dzieci w wieku 10 – 14) uprawniający do nurkowania na max. głębokość 12 metrów.

Dołącz do nas na MySSI już teraz !!!!

Utwórz swój profil użytkownika i uzyskaj bezpłatny dostęp do programów takich jak: Snorkeling, Try Freediving, Try Mermaid, Try Scuba oraz Blue Oceans….

To Twoja szansa na poznanie różnych części podwodnego świata.