O nas

Dive Factory Profesjonalne Centrum Nurkowe PADI i SSI

Nasze centrum nurkowe tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży nurkowej. Spędziliśmy pod wodą setki godzin, nurkowaliśmy w morzach i jeziorach, ciepłych i zimnych wodach. Pływaliśmy w różnych konfiguracjach i sprzęcie. O nurkowaniu wiemy niemal wszystko. Dlatego możecie być pewni, że nurkowania z nami będą przeprowadzone profesjonalnie i bezpiecznie oraz sprawią Wam wiele radości.
Dive Factory to największy w Krakowie sklep nurkowy, oferujący sprzęt wiodących, światowych producentów sprzętu nurkowego m.in.: Scubapro, Mares, Bare, Aqualung, Apeks, Santi Diving, Halcyon, OMS. Dysponujemy prawie 100 m kwadratowymi powierzchni handlowej. W komfortowych warunkach i bez pośpiechu pomożemy Wam dobrać odpowiedni sprzęt. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nieważne czy jest nurkiem rekreacyjnym czy technicznym, początkującym czy zaawansowanym. Doskonale się na tym znamy, w końcu jesteśmy płetwonurkami.
Jesteśmy centrum testowym Santi Diving, Bare, Seaya, Mares.
W miarę upływu czasu, oferta Dive Factory będzie bogatsza. Mamy wielkie plany, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Ekipa Dive Factory

dive factory o nas

Paweł Łyszczek

Współwłaściciel Dive Factory, instruktor PADI i SSI. Najbardziej doświadczony w ekipie płetwonurek. Nurkuje od prawie 30 lat. Jest instruktorem z ponad piętnastoletnim stażem. Posiada uprawnienia instruktorskie na wszystkie poziomy nurkowań rekraacyjnych oraz technicznych na obiegu otwartym. Chodzący bank wiedzy na temat nurkowania i sprzętu.
Miłośnik rowerów enduro i jazdy na skitourach.

dive factory o nas

Artur Pałac

Współwłaściciel Dive Factory, Dive Master, nurkuje od 2004 roku. Człowiek biznesu, bez którego zginęlibyśmy w meandrach faktur, zusów, pitów, urzędach skarbowych, vatach i innych dziwnych wynalazkach. Zajmuje się również serwisem sprzętu nurkowego. Złota rączka i zapalony majsterkowicz, który potrafi wszystko poskładać i naprawić.
Miłośnik Gwiezdnych Wojen i Lego

dive factory o nas

Andrzej Doliński

Instruktor PADI i SSI, nurkuje od 2004 roku. Zajmuje się sprzedażą w sklepie i prowadzeniem naszych stron internetowych. Prowadzi kursy oraz nurkowania turystyczne. Filmowiec amator, pod wodą zawsze z Gopro w ręku. Pasjonat nurkowania, ostrego koła i jazdy na longboardzie.