Kurs nurkowania dla dzieci

Kurs nurkowania dla dzieci w Krakowie

W naszym centrum organizujemy kurs nurkowania Junior OWD dla dzieci w Krakowie, najmłodszych zapraszamy już od 8 roku życia. Zapewniamy sprzęt nurkowy bardzo dobrze dobrany do rozmiarów nawet najmniejszych dzieci. Malutkie i lekkie butle nurkowe nie będą przeszkadzać w trakcie wykonywania ćwiczeń. Oprócz nauki samego nurkowania zapewniamy doskonałą zabawę!

kurs nurkowania dla dzieci

Junior Open Water Diver

Kurs Junior Open Water Diver składa się z pięciu wykładów, pięciu zajęć basenowych i czterech nurkowań na wodach otwartych. Dzieci w trakcie kursu otrzymują materiały szkoleniowe oraz kompletny sprzęt do nurkowania.

W trakcie zajęć teoretycznych dzieci uczą się z czego składa się i jak działa sprzęt nurkowy oraz jak bezpiecznie nurkować. Ta część kończy się egzaminem z wiedzy teoretycznej. Na zajęciach basenowych teoria przekuwana jest w praktykę. Młodzi Kursanci pod nadzorem instruktora ćwiczą umiejętności potrzebne do bezpiecznego i swobodnego nurkowania.

Ostatnia część kursu odbywa się na wodach otwartych. Są to cztery nurkowania, podczas których kursanci zaliczają ćwiczenia basenowe. Uczestnicy, którzy pozytywnie zaliczą cały kurs otrzymują certyfikat nurka Junior OWD uprawniający do nurkowania pod nadzorem instruktora (10 lat) lub dorosłego certyfikowanego nurka (12 lat) do głębokości 12 m.

Wymagania:
– ukończone 10 lat
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do nurkowania
– podstawowe umiejętności pływackie
– zgoda rodziców lub opiekunów na udział w kursie

Dołącz do nas na MySSI już teraz !!!!

Utwórz swój profil użytkownika i uzyskaj bezpłatny dostęp do programów takich jak: Snorkeling, Try Freediving, Try Mermaid, Try Scuba oraz Blue Oceans….

To Twoja szansa na poznanie różnych części podwodnego świata.