Ubezpieczenie nurkowe DAN

Ubezpieczenie nurkowe DAN – Divers Alert Network

Ubezpieczenie nurkowe DAN – Divers Alert Network to międzynarodowa organizacja zrzeszająca nurków z całego świata. Jest to organizacja typu non-profit, a jej pełna nazwa to Divers Alert Network. W wolnym tłumaczeniu  to Alarmowa Sieć dla Nurków. Organizacja DAN powstała z początkiem lat 80-tych, a do jej stworzenia przyczynili się naukowcy z Włoch oraz Ameryki. Posiadając ubezpieczenie nurkowe DAN, w razie jakiegokolwiek zdarzenia nurkowego, DAN staje się bezpośrednim koordynatorem działań ratowniczych, a także poszukiwawczych. Zapewnia on niesienie właściwej pomocy poszkodowanym nurkom, poprzez szeroko rozwiniętą sieć specjalistycznych Ośrodków Alarmowych, które ulokowane są na całym świecie.

Ukończyłeś swój pierwszy kurs nurkowy? Teraz przyszedł czas na realizacje marzeń nurkowych, będziesz nurkować na całym świecie gdzie nie chroni Cie podstawowe ubezpieczenie zdrowotne NFZ. Dlatego ważnym jest aby zadbać o ubezpieczenie obejmujące swoim działaniem cały świat.

Członkiem DAN może zostać każda osoba, nawet nie nurkująca, która jest ubezpieczona od nieszczęśliwych wypadków. Będąc już członkiem DAN możemy wręcz za symboliczną opłatą rozszerzyć ubezpieczenie na poszczególnych członków naszej rodziny. Niesienie pomocy i leczenie nurka po wypadku jest bardzo kosztowne i wymaga natychmiastowej i specjalistycznej opieki oraz fachowej wiedzy lekarskiej. DAN spełnia te wymagania gdyż zdaje sobie sprawę , że wypadek nurkowy jest zupełnie inną kategorią urazu i poszkodowany nie może czekać na fachową pomoc. Tu liczą się minuty.

Ubezpieczenie nurkowe DAN oferuje nam umowy długoterminowe. Każdy pakiet ubezpieczenia, bez względu na to z jakiego wariantu ubezpieczenia skorzystamy, jest ważny przez okres jednego roku. Co ciekawe, możemy sobie wykupić ubezpieczanie z tzw. odroczonym okresem obowiązywania. Innymi słowy, w sierpniu możemy wykupić ubezpieczenie, które obowiązywać będzie dopiero od października. Ponieważ DAN swoją główną siedzibę posiada we Włoszech, tak też z Włoch przyjdzie nam certyfikat potwierdzający nasze ubezpieczenie. Oczywiście w chwili opłacenia przez internet interesującego nas wariantu, otrzymujemy taki certyfikat na podany wcześniej adres email.

Aby wykupić ubezpieczenie kliknij poniżej

ubezpieczenie nurkowe DAN

Jesteśmy oficjalnym Partnerem DAN – Professional Partner number: 891624

Sprawdź naszą ofertę wyjazdów nurkowych

wyprawy nurkowe