Nurkowanie z Divefactory

Nurkowanie turystyczne

W każdą sobotę i niedzielę organizujemy na Zakrzówku w Krakowie lub na "Koparkach" w Jaworznie nurkowania turystyczne. Nieważne czy jesteś początkującym czy doświadczonym płetwonurkiem, nurkujesz w mokrym albo suchym skafandrze. Nurkowania organizujemy pod kątem doświadczenia i umiejętności uczestników.

Nie masz sprzetu? Dla nas to żaden problem, mamy wszystko czego potrzebujesz.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie certyfikatu nurkowego uznanej federacji nurkowej oraz nie dłuższa niż 6 miesięcy przerwa od ostatniego nurkowania.

Warsztaty basenowe

Zapraszamy wszystkich nurkujących na warsztaty basenowe.

Robicie zimową przerwę w nurkowaniu? Dawno nie byliście pod wodą? Chcecie przetestować nowy sprzęt? A może po prostu macie ochotę poćwiczyć w dobrym towarzystwie?

W takim razie zapraszamy na basen Wisły w Krakowie. Na zajęciach szlifujemy nasze umiejętności i poznajemy nowe. Trenujemy nurkowanie w nowych konfiguracjach i testujemy sprzęt.
Zajęcia prowadzą Paweł Łyszczek i Andrzej Doliński.

Nurkowania dla dzieci

Dla wszystkich posiadających certyfikat nurkowy organizujemy nurkowania turystyczne na Zakrzówku. Nurkujemy w każdy weekend sezonu letniego.

Nurkowania prowadzone są przez profesjonalnych przewodników. Własny sprzęt nie jest wymagany. W naszym centrum nurkowym posiadamy sprzęt nurkowy do wypożyczenia przeznaczony specjalnie dla dzieci i młodzieży.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie certyfikatu nurkowego uznanej federacji nurkowej oraz nie dłuższa niż 6 miesięcy przerwa od ostatniego nurkowania.

KONTAKT

Centrum Nurkowe Dive Factory

biuro@divefactory.pl

Al. 29 Listopada 165

31-236 Kraków

+ 48 12 418 39 59

+ 48 570 209 409