Kurs nurkowania dla dzieci

W naszym centrum organizujemy kursy nurkowania dla dzieci w Krakowie, najmłodszych zapraszamy już od 8 roku życia. Zapewniamy sprzęt nurkowy bardzo dobrze dobrany do rozmiarów nawet najmniejszych dzieci. Malutkie i lekkie butle nurkowe nie będą przeszkadzać w trakcie wykonywania ćwiczeń. Oprócz nauki samego nurkowania zapewniamy doskonałą zabawę!

Kurs Bubblemaker (Bąbel)

Kurs przeznaczony dla najmłodszych dzieci (minimum 8 lat). Babblemaker uczy dzieci nurkowania poprzez zabawę. Biorąc udział w kursie Twoje dziecko będzie miało okazję wziąć swój pierwszy oddech pod wodą i poznać podwodny świat pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Na kursie nurkowania oprócz świetnej zabawy, dzieci zapoznają się ze sprzętem do nurkowania przeznaczonym specjalnie dla nich oraz nauczą się podstawowych umiejętności takich jak oczyszczenie zalanej maski i automatu oddechowego. Nabiorą również pewności siebie co pozwoli im na dalszy rozwój. Nurkowania odbywają sie w wodzie o głębokości nie większej niż 2 m pod bezpośrednim nadzorem profesjonalisty PADI.
Wymagania
- wiek minimum 8 lat
- pisemna zgoda rodziców
- brak zdrowotnych przeciwwskazań do nurkowania

Kurs Junior Open Water Diver

Kurs Junior Open Water Diver składa się z pięciu wykładów, pięciu zajęć basenowych i czterech nurkowań na wodach otwartych. Dzieci w trakcie kursu otrzymują materiały szkoleniowe PADI oraz kompletny sprzęt do nurkowania. W trakcie zajęć teoretycznych dzieci uczą się z czego składa się i jak działa sprzęt nurkowy oraz jak bezpiecznie nurkować. Ta część kończy się egzaminem z wiedzy teoretycznej. Na zajęciach basenowych teoria przekuwana jest w praktykę. Młodzi Kursanci pod nadzorem instruktora ćwiczą umiejętności potrzebne do bezpiecznego i swobodnego nurkowania. Ostatnia część kursu odbywa się na wodach otwartych. Są to cztery nurkowania, podczas których kursanci zaliczają ćwiczenia basenowe. Uczestnicy, którzy pozytywnie zaliczą cały kurs otrzymują certyfikat nurka Junior Open Water Diver uprawniający do nurkowania pod nadzorem instruktora (10 lat) lub dorosłego certyfikowanego nurka (12 lat) do głębokości 12 m.
Wymagania
- ukończone 10 lat
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do nurkowania
- podstawowe umiejętności pływackie
- zgoda rodziców lub opiekunów na udział w kursie

KONTAKT

Centrum Nurkowe Dive Factory

Al. 29 Listopada 165

31-236 Kraków

biuro@divefactory.pl

+ 48 12 418 39 59

+ 48 570 209 409